Ameliyatsız Meme Estetiği

Ameliyatsız Meme Estetiği

Ameliyatsız meme büyütme, vücuda tamamen uyumlu hidrofilik jelden üretilen Aquafilling dolgu maddesi ile yapılır. Uygulama lokal anestezi altında 30-60 dakika kadar sürer. Öncelikle göğüsler lokal anestezi ile uyuşturulur. Arkasından tek bir noktadan incecik bir kanül ya da iğneyle tüm göğüse dolgu verilir ve göğüslerin şekillenmesi sağlanır.

Dolgu maddesi, memelerde hangi ölçüde büyüklük yakalanmak isteniyorsa ona göre göğüslere verilmelidir. Böylesi uygun bir ayarı ancak bir doktorun sağlayabilir, bu nedenle konusunda uzman bir doktorla çalışmanız önerilir.

Uygulama sırasında ağrı hissedilmez, hasta hemen sonucunu görür.

Uygulama sonrasında göğüslerde hafif bir şişlik olacaktır, bu şişlik yaklaşık 1 hafta sonra tamamen ortadan kalkacaktır. Şişliğin bir nedeni de göğüslere verilen lokal anestezi ve onun yarattığı hacimdir. Hastalar bu dönem içinde sıkı bir sütyen takabilir, 1 hafta kadar ağır sportif aktiviteden uzak durması önerilir.

Avantajları

Aquafilling dolgu ortalama 4-8 yıl arası kalıcılık etkisine sahiptir,

Göğüslerini 1-2 beden büyütmek, hafif bir dolgunluk ve dirilik oluşturmak isteyen hastalarda uygulanır,

Yapısı sayesinde vücuttan yavaş yavaş yıkılarak uzaklaşır,

Tekrarlayan enjeksiyonlara olanak sağlamasıdır,

Uygulama meme dokusu altına yapılmaktadır, hastanın meme başı ve süt bezleriyle ilgili herhangi bir değişiklik söz konusu olmamaktadır.

Hamileliğe, süt vermeye engel teşkil etmez,

Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Etiketleri
drmka
Drmka

2007 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr Mustafa Kemal Ataönder ‘Dünyayı güzellik kurtaracak’ mottosu ile yola çıkarak 2017 yılında DRMKA Kliniğini kurdu ve sahibi olduğu klinikte Medikal Estetik konusunda hastalarına hizmet vermektedir.