Lazerle Göz kapağı Estetiği

Lazerle Göz kapağı Estetiği

Ameliyatsız göz kapağı estetiği için Plexr Soft Surgery, plasma enerjisi kullanılarak cildin en üst tabakasında değişimler meydana getirilir. Plasma enerjisinin havada var olan gazları kullanarak etkili olur. Uygulama alanında gerçekleştirilen plasma enerjisi ile temas sayesinde epidermis yani cildin en üst kendini yenileyebilen tabakası noktasal olarak buharlaştırılır ve kalan cilt yapılan işleme kasılarak cevap verir. Bu sayede de bölgesel olarak ciltte gençleşme, sıkılaşma ve toparlama görülür.

Üst veya alt göz kapağında kırışıklık, sarkma, katlantı, çizgilenme, göz çevresinde botoxa rağmen açılmayan kırışıklıklar Plexr ile rahatça tedavi edilebilmektedir.

Çoğunlukla tek seanslık uygulama ile istenilen sonuca ulaşılır. Ağır cilt yapısı olanlarda, aşırı cilt gevşekliği olanlarda 2 veya 3 seans yapmak gerekebilmektedir.

Uygulaması öncesi herhangi bir hazırlığa gerek yoktur.

Uyuşturucu krem uygulaması sonrasında 30-45 dakika süren bir işlemdir.

Uygulamadan sonra küçük kabuklu bir görünüm oluşur. Görüntü yaraya sürülebilir fondöten ve güneş koruyucu kremler ile kapatılabilir. Kabuklu görünüm 4-10 gün arasında ortadan kalkar ve iyileşme sürecinizin tamamlanması sayesinde gündelik yaşamınıza dönebilirsiniz. Bu dönemde hassas sabunlar ile yüzünüzü yıkamanız ve duşta bebek şampuanlarını kullanmanız önerilir.

Uygulamadan 30 gün sonra kontrol gelinmeli. Gerekirse, ek bir seans daha uygulanabilir ama bir

Uygulama sonrasında kesi ya da iz kalması gibi bir durum söz konusu değildir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiğinin Avantajları;

Cerrahi bir işlem değildir

İz kalmaz

Fazla cilt çıkarılamaz veya fazla bir işlem yapılamaz

Ektorpion veya entropion gibi komplikasyonları yoktur

Doğal olmayan bir görüntü, çekinti oluşamaz

Pansuman gerektirmez

Gözlerin kapatılması gerekmez

Sadece uyuşturucu kremlerle dahi gerçekleştirilebilir

Anestezi almaz ve anestezik ilaç sorunlarıyla karşılaşmazsınız

Tekrar edilebilir

Uygulama alanındaki cildin gençleşmesini sağlar

Etiketleri
drmka
Drmka

2007 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr Mustafa Kemal Ataönder ‘Dünyayı güzellik kurtaracak’ mottosu ile yola çıkarak 2017 yılında DRMKA Kliniğini kurdu ve sahibi olduğu klinikte Medikal Estetik konusunda hastalarına hizmet vermektedir.