Anti Aging

Botoks

Botoks

Alın, kaş arası, göz kenarı, dudak çevresi gibi yüz bölgesindeki kırışıklıklar; koltuk altı, el ve ayak bölgesindeki aşırı terlemelerin giderilmesi için kullanılır.

Dolgu

Dolgu

Yaşlanma ile kaybedilen yüz volümünün yeniden kazandırıldığı tüm alanlara; burun, elmacık kemiği, çene, alın, şakak, kaş, göz altı ve dudaklara uygulanır.

Mezoterapi

Mezoterapi

Vitamin, mineral, aminoasit, enzim ve homeopatik ilaçların karışımlar halinde, 4-6 mm inceliğinde iğnelerle belirlenen bölgelere enjekte edilmesine dayanır.

Somon DNA

Somon DNA

Somon DNA, polinükleotidler ve hyalüronik asit moleküllerinin cilde zerk edilmesiyle uygulanır. Yaz ve kış her mevsim yapılabilir.

Altın Öpücük Benefit

Altın Öpücük Benefit

Altın iğneli radyo frekans, somon DNA, hyalüronik asit ve DMAE (dimetilaminoethanol) uygulamalarını bir arada sunan karma bir işlemdir.

Karbon Peeling

Karbon Peeling

Karbon peeling leke tedavisinde kullanılan, gözenekleri küçülten, cildi aydınlatan ve gençleştiren bir tedavi yöntemidir.

Gözaltı Işık Dolgusu

Gözaltı Işık Dolgusu

Çok ince uçlu mezoterapi iğneleri ile göz çevresi, gözaltı, gözaltı torbaları ve gözyaşı oluğu gibi bölgelere hacim kazandırmak amacıyla yapılmaktadır.