Altın Öpücük Benefit

Altın Öpücük Benefit

Altın öpücük; benefit, altın iğneli radyo frekans, somon DNA, hyalüronik asit ve DMAE (dimetilaminoethanol) uygulamalarını bir arada sunan karma bir işlemdir.

Benefit işlemi, yüzün göz çevresi gibi hassas bölgelerine odaklanır, bu bölgelerde cildi görünür biçimde sıkılaştırır, aydınlatmaya yardımcı olur.

Hafif dokulu yapısı saniyeler içinde emilerek cilde taze, pürüzsüz ve ipeksi bir yumuşaklık vermeyi hedefler.

Altın iğneli radyofrekans işleminde çok sayıdaki altın uçlu mikro iğnelerlecilt üstünde fraksiyonel mikro delikler oluşturulur ve bu deliklerden sadece deri altında belirlenen bölgelere atış yapılır. Böylece dermiste kollajen ve elastin üretimi tetiklenir, epidermis ve yüzeyel cilt tabakalarına potansiyel termal hasar verilmez.

Somon DNA, polinükleotidler ve hyalüronik asit moleküllerinin cilde zerkedilmesiyle uygulanır.

Hyaluronik asit vücutta bulunan bir madde olmasına rağmen 30’lu yaşların sonunda azalma gösterir. Estetik dolgu uygulamalarında diğer maddeler ile birlikte vücuda enjekte edilen Hyaluronik asit hem doğal görünmeyi sağlar hem de gençleştirir.

DMAE, diğer besleyici maddelerle birlikte bir kokteyl şeklinde sunularak, hızla ve çarpıcı şekilde sarkmış cildin görünümünü düzeltir. Ekstra olarak DMAE pürüzsüzlüğün, parlaklığın artışı ve çizgilerin azalması sonucunu vererek diğer antioksidanların etkilerini çoğaltır.

Kimlere uygulanır?

Cildin ışıltısını kaybetmesi,

Cilt kırışıklıklarının tedavisi,

Cilt yenilenmesi ve kalitesinin arttırılması,

Yüz, boyun, dekolte bölgesi sarkmaları,

Sivilce izlerinin tedavisi,

Cilt lekelerinin tedavisinde,

Gözeneklerin sıkıştırılması.

Etiketleri
drmka
Drmka

2007 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr Mustafa Kemal Ataönder ‘Dünyayı güzellik kurtaracak’ mottosu ile yola çıkarak 2017 yılında DRMKA Kliniğini kurdu ve sahibi olduğu klinikte Medikal Estetik konusunda hastalarına hizmet vermektedir.