Medikal Cilt ve Saç Tedavileri

PRP

PRP

PRP; platelet (trombosit) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulamasıdır. PRP'nin temel etkisi vücudun kendi kök hücrelerini uyarmasıdır.

Plasma Age

Plasma Age

Yaş, beslenme alışkanlıkları, cilt yapısı, yaşam koşulları, güneş ışınlarının zararlı etkisi cildin yenilenme hızını doğrudan etkiler.

Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel Lazer

Ciltteki kollajeni ve epiteli yenilemeye yönelik geliştirilmiş bir sistemdir. Yara izlerinin küçülmesine, silinmesine yardımcı olur.

Lazerle Leke Tedavisi

Lazerle Leke Tedavisi

Her cilt lekesi tipi için ayrı bir lazer tedavisi gerekmektedir. Kliniğimizde lekenin türüne göre lazer kullanılabilmektedir.

Akne – Sivilce Tedavisi

Akne – Sivilce Tedavisi

Akne ya da bilinen adı ile sivilce her insanda ve özellikle ergenlik döneminde kendini gösteren bir cilt hastalığıdır. Cildin durumuna uygun farklı tedaviler gerektirir.

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı cildin problemine yönelik profesyonel ürünler seçilerek temizlenmesi ve desteklenmesi işlemidir.

Ben (Nevus) Tedavisi

Ben (Nevus) Tedavisi

Benler latince adıyla nevüsler; vücudun her yerinde görülebilen, sıklıkla kahverengi, oval ya da yuvarlak iyi huylu oluşumlardır.

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling

Bir veya birkaç kimyasal ajanın deriye uygulanması ile deride kontrollü hasar oluşturulması ve sağlıklı bir derinin ortaya çıkmasını hedefler.

Saç mezoterapisi

Saç mezoterapisi

Saçlarda dökülmeyi durdurmak, canlılığını kazandırmak amacıyla deri altına küçük iğneler yardımıyla ilaç enjekte edilmesi yöntemidir.

Lazerle Dövme Silme

Lazerle Dövme Silme

Dövme üzerine lazer ışınları gönderilir, hapsedilen dövme boyaları parçalanır ve dövmeler ısı enerjisi ile yakılarak deri rengine eşitlenir.

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Kadınlar ve erkekler için istenmeyen tüylerden kalıcı ve sağlıklı bir şekilde kurtulmanın en modern yolu lazer epilasyondur.