Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Cildimiz, bizi her şeyden koruyan bir savunma kalkanı ve vücudumuzun en büyük organıdır. Yaşımız ve cilt tipimiz ne olursa olsun hepimizin istediği pürüzsüz, kusursuz bir cilt yapısıdır. Yaşantımızın her gününde sağlıklı, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için cilt bakımına özen göstermek gerekmektedir. Cildinize ne kadar iyi temizler, uygulayacağınız doğru ve etkili bir cilt bakımıyla, leke ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak, yüzde çıkan sivilce ve benzer problemlerden arındırarak arzu ettiğiniz tene kavuşabilir o kadarda geç yaşlanmasını sağlarsınız.

Cilt bakım uygulamaları birden farklı yollarla sağlanabilir.

Cildinizi derinlemesine arındırmak, daha temiz ve canlı bir cilde sahip olmak, çevresel faktörlerden korunmak için profesyonel ellerde yapılabilen bakımlarla cildin uzun süre tazeliğinin ve sağlığının korunması mümkündür. Önemli olan nokta, doğru bir cilt analizi yapılması, bakımda kullanılan ürünlerin ve işlemlerin cildin özelliklerine uygun olmasıdır.

Medikal cilt bakımı cildin problemine yönelik profesyonel ürünler seçilerek temizlenmesi ve desteklenmesi işlemidir. Kliniğimizde gerçek anlamda teknik eğitim almış olan uzman estetisyenler tarafından ileri seviye cilt bakımı işlemleri uygulanmaktadır.

Kliniğimizde uygulanan medikal cilt bakım hizmetleri;

Anti Aging ve lifting bakım hizmetleri,
Yoğun Nem bakımları,
Akne ve leke tedavileri,
Yağlı ve karma ciltler için dengeleyici bakım işlemleri

Etiketleri
drmka
Drmka

2007 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr Mustafa Kemal Ataönder ‘Dünyayı güzellik kurtaracak’ mottosu ile yola çıkarak 2017 yılında DRMKA Kliniğini kurdu ve sahibi olduğu klinikte Medikal Estetik konusunda hastalarına hizmet vermektedir.