Güzel gelin olmanın püf noktaları

Güzel gelin olmanın püf noktaları

Estetik International sağlık Grubu doktorlarından Dr. Mustafa Kemal Ataönder evlilik öncesinde yapılacak olan estetik cerrahi ve medikal uygulamaların düğünden 6 ay önce başlamasını tavsiye etti. Gelinlerin daha çok dekolte ve yüz güzelliğine odaklandığını, erkeklerin de smokinleriyle iyi görünmek istediklerini söyleyen Dr. Mustafa Kemal Ataönder, tercih edilen uygulamaları anlattı.

Her zaman güzel ve bakımlı kalmak isteyen gelinlerin genelde Lazer Epilasyon, Botoks, Örümcek Ağı Estetiği ve Yağ Transferi operasyonlarını tercih ettiğini vurgulayan Dr. Mustafa Kemal Ataönder damatların en fazla tercih ettiği uygulamalardan birinin ise Organik Saç Ekimi olduğunu söyledi.

Canlılık ve parlaklık için örümcek ağı estetiği

Kadınların ilk olarak ciltlerine canlılık ve parlaklık kazandıran Örümcek Ağı Estetiği uygulamasına yöneldiklerini dile getiren Ataönder sözlerine şöyle devam etti: “Cihantimur Yağ Transferiyle kombine uygulamaları tercih ediyorlar. Dudağa ve elmacık bölgesine yağ transferi, yüz kontürünü her zaman vurgulayan uygulamalardır.
Botoks gelecekte oluşabilecek derin çizgileri önlemeye yardımcı oluyor. Ayrıca düğün öncesinde en fazla rağbet edilen bir başka uygulama ise, lazer epilasyon. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en çağdaş ve en etkili yöntem olarak düşünebileceğimiz lazer epilasyon, sadece evliliğin ilk günlerinde değil, kadınlara yaşam boyu konfor sağlıyor.”

Damatların tercihi, organik saç ekimi

Türkiye’de ve Dünyada ilk defa uygulanan ve Estetik International Sağlık Grubu laboratuvarlarında geliştirilen Organik Saç Ekimi’nin damatların en fazla tercih ettiği uygulamalar arasında yer aldığını açıklayan Ataönder tekniğin ayrıntılarını şu sözlerle anlattı: “Organik Saç Ekimi erkeklerin düğün öncesinde yaptırdıkları ve en çok tercih edilen tekniklerden bir tanesi çünkü diğer saç ekimi tekniklerinden farklı bir uygulamaya sahip. Hastanın bedeninden aldığımız yağı, kök hücreden zengin hale getiriyoruz ve saçtan yoksun alana enjekte ediyoruz. Damatlara tavsiyem düğün günlerinden en az 7 ay evvel Organik Saç Ekimi yaptırmaları olacaktır.”

 

Haberin kaynağı için tıklayınız http://www.milliyet.com.tr/guzel-gelin-olmanin-puf-noktalari-pembenar-detay-estetik-2031535/

Etiketleri
drmka
Drmka

2007 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr Musatfa Kemal Ataönder ‘Dünyayı güzellik kurtaracak’ mottosu ile yola çıkarak 2017 yılında DRMKA Kliniğini kurdu ve sahibi olduğu klinikte Medikal Estetik konusunda hastalarına hizmet vermektedir.